متولدین سال 1368 حتما بخونن

متولدین مار ماه های مختلف

فروردین:

تولدین سال مار صاحب بهترین قابلیت ها را دارا هست. مارها حرکتشان کند است، ذهن فلسفی دارند و از تجملات خوششان می آید. آنها هیچوقت از رویارویی با سرنوشت نمی گریزند. شخصیت دو گانه آنها به شکلی است که اگر بتوانند آن را هدایت کنند، بهترین نتایج را به دست خواهند آورد. شخصیت فروردینی او به شکلی است که اگر بر آن متمرکز شود، به تفکر عمیق پناه خواهد برد و کارهای ارزشمندی انجام خواهد داد. مار به خاطر کار دنبال کار نمی رود. برای به دست آوردن شادمانی و سعادت او ممکن است با کارهایی هم که به نظرش اتلاف وقت می آیند، کنار بیاید.

اردیبهشت:

متولدین این ماه تأمل، تردید و مکث را بلدند و قبل از کاری کمی صبر  می کنند. با این آدم ها باید با احتیاط رفتار کرد. آن ها بی نهایت هنرمند هستند و همه کارشان را هم هنرمندانه انجام می دهند، برای همین قبل از این که حمله کنند، حسابی فکر می ککند. مار مصمم و عاقبت اندیش گاهی پول های خود را در رختخواب پنهان می کند.

خرداد:

ترکیب هوا و آتش معلوم است که چه چیزی از کار در می آید. ولی از یک چیز باید مطمئن بود. متولدین این ماه باید به شغل هایی که با کلمات، نوشتن، تفکر و سیاست ربط پیدا می کنند، مشغول شوند.

تیر:

متولد این ماه ماری است که می شود روی او برای ماندن در خانه و انجام کارهای خانه کم و بیش حساب کرد. او بشدت احساس مالکیت نسبت به همه چیز دارد. او کسی نیست که از این چیز ها صرفنظر کند و بگوید همه چیز تجربه است. اگر دلتان می خواهد بالش زیر سر داشته باشید، با مار متولد تیر ازدواج کنید. آنها وقتی که خوشحال باشند قابل پرستش هستند، ولی در هنگام عصبانیت دیوانه و حتی خطرناک می شوند.

مرداد:

زندگی برای متولد مرداد سال مار، به رغم اینکه از نظر افراد بیرون ساده به نظر می رسد، جاده آرام و همواری نیست و احتمال این که رنج های فردی بسیاری برایش پیش بیاید، فوق العاده زیاد است. مار مرداد بسیار با اراده و خوش فکر است. شانس مکار و قدرت شیر (علامت ماه مرداد) با هم باعث می شود که در مقابل متولد ماه مرداد سال مار وجود نداشته باشد، ولی راه دشواری در پی دارد.

شهریور:

گاهی به نظر می رسد که دارد در کار شما مداخله می کند و می خواهد برای زندگی شما، برخلاف میل شما، برنامه ریزی کند، اما این طور نیست. او عاشق خدمت و کمک به مردم است و برای کسانی که دوستشان دارد، از هیچ چیز دریغ نمی کند. او پیوسته دنبال آن دنیای ایده آلی است که مردم در ان به جای هر چیز دیگری، بودجه بندی عاطفه داشته باشند و این دنیا از نظر او بسیار دست یافتنی و واقعی است. عواطف زنانه در متولد این ماه بسیار شدید است و با آن که ظاهرا، ادا و اطوار مارهای دیگر در نمی آورد و قربان صدقه کسی نمی رود، ولی مادر همه است و بدون چشمداشت و صرفا به خاطر عشق و عاطفه ای که دارد، به آنها محبت می کند. وقتی هم که حس می کند دیگر وجودش برای کسی مثمرثمر نیست، با دلی شکسته، اما بی آن که مانعی برسر راه کسی اتیجاد کند، خود را کنار می کشد و منتظر می ماند تا ببیند کجا به درد کسی خواهد خورد.

مهر:

او به خود آرایی و زیبایی بسیار علاقه دارد و همین باعث می شود اطرافیانش فکر کنند که او چندان پای بند عشق نیست، ولی عشق برای او معنی و مفهوم حقیقی را دارد.

آبان:

دودلی، تردید نسبت به خود و حتی خود تخریبی صفات بارز متولدین این ماه است. در درون او آب و آتش دائما در تلاش هستند که بر یکدیگر فائق آیند. عاطفه شدید و تفکر عمیق، همیشه افق زندگی او را تیره نگه می دارد. کابوس های شبانه و خیال پردازی های روزانه او لزوما نتایج مطلوبی نخواهد داد، بلکه بر عکس، او را به سوی  کارهای خلاقانه و هنرمندانه و مفید سوق می دهد.

آذر:

این شخص با زیبایی و سهولت بسیار، زندگی خود را به شیوه ای کخ مطلوب اوست اداره می کند. او از زندگی پاک و پاکیزه، حساب بانکی پر، سلامتی و ورزش و سفر به مناطق روستایی لذت می برد. گاهی به اندازه یک گاو نر، یکدنده و لجوج می شود و از آن جا که آدم با راده و مصممی است، همیشه برنده می شود.

دی:

متولدین این ماه عقل و درایت کافی برای فتح دنیا دارند و می توانند کارهای عظیمی انجام دهند. البته شاید نشود راحت با آنها زندگی کرد، چون اشتباهات دیگران را نمی بخشند و همیشه فاتح میدان ها هستند.

بهمن:

این مارها پیوسته سنگر می گیرند که هوای بهمن خاموششان نکند. احتمال افسردگی و حتی دیوانگی در آنها هست. آنها خدای خلاقیت هستند و از نظم و تحصیلات عالی برخوردارند و می توانند روی لبه صخره های تیز حرکت کنند. هر موقعیت جدیدی ایجاب می کند که آنها بشدت به آموختن بپردازند. علاقه عجیبی به فرار از مسؤولیت دارند و ظاهرا بی فکر به نظر می رسند، در حالی که سرشان خیلی شلوغ است.

اسفند:

او واقعا روح حساسی دارد. گاهی اوقات حسادت می کند. مارهای متولد این ماه هر کاری از دستشان بر آید انجام می دهند تا در دریای اندوه غرق نشوند. این مارها قوی هستند، ولی اعتماد به نفس ندارند. آنها تمایل به کندی دارند. او آدم مردّدی است، درست مثل نشانه اسفند (ماهی). توصیه می کنم هنوز به بیست و پنج سالگی نرسیده، او را تشویق کنید برای خود حرفه ای بر گزیند، وگرنه هر گز نخواهد توانست این کار را انجام دهد. در همان کودکی و نوجوانی باید او را وادار به انجام بعضی کارها کرد، وگرنه خیلی دیر می شود و فایده ندارد.

سازگاری ها

امور عاطفی:

مار دوست دارد شریکش اداره امور را در دست بگیرد. در عین حال که تعلق خاطرش نسبت به کسی که دوست دارد تردیدناپذیر است. چیزی که به مارها تعلق دارد، واقعا مال آنها است. هر انحرافی از خط مستقیم و بیراهه رفتن ها از طرف فردی که سر وکارش با مار است ممکن است عکس العمل های حسادت آمیز دردناکی را ایجاد کند.

مار و مار: اگر دو مار با هم ازدواج کنند زندگی شان بر باد خواهد رفت.

مار و گاو: ماری که سر و کله اش با گاو افتاده است، چندان مشکلی نخواهد داشت، چون گاوها از همان ابتدای امر کاملا قادرند مهار شریک زندگیشان را بکشند و در عین حال نیازهای او را با پشتکار فراوان بر آورده سازد. از این گذشته چون گاو اصولا خانواده و خانواده را دوست دارد و عاطفی هم هست، می تواند نیازهای عاطفی مار را بر آورده سازد و جلوی بازیگوشی های او را بگیرد. از سوی دیگر مار از این که گاو نقش رئیس را بازی کند چندان ناراحت نخواهد شد.

مار و خروس: مار و خروس هم جفت خوبی هستند. هر چند گاهی ابا هم جروبحث می کنند، ولی بلدند با هم کنار بیایند. چند سال اول زندگی آنها ممکن است توفانی باشد، ولی در دراز مدت یاد می گیرند از دعوا و مشاجره اجتناب کنند.

مار و اژدها: اژدها هم انتخاب خوبی برای مار است. اژدها تنها شریکی است که می تواند مطمئن باشد که مار را تا آخر عمر سرگرم نگه می دارد. رابطه ی موجود بین این دو موجود بسیار تحسین بر انگیز و سرشار از تفهیم و تفاهم خواهد بود و اژدها آدم جالب و مجذوب کننده ای است.

مار و سگ (و خوک):مار می تواند از سگ و خوک هم آزادی شادمانه خود را دریافت کند، ولی انگیزه آن دو با هم فرق دارد. سگ با وفا کنار آتش بخاری می نشیند تا مار برگردد، ولی خوک از این جور تحمل ها ندارد و ممکن است به دست و پای مار طناب ببندد تا او نتواند از خانه بیرون برود.

مار و ببر: ببرها نمی توانند مارها را اداره کنند، مگر اینکه به هر ضرب و زوری که هست خود را مجبور کند که با او کنار بیاید، وگرنه اوضاع وخیمی پیش خواهد آمد.

مار و میمون: میومن ها چون اصولا اهل سازش و خوش فطرت هستندبا مار زندگی خوبی داشته با شند.

مار و گربه: مار و گربه نیز برای یکدیگر جفت خوبی هستند. شاید گاهی اوقات مارها به خاطر سلیقه بالا و منحصر به فرد گربه ها از دست آنها حرص بخورند، ولی در مجموع زندگی خوبی با هم خواهند داشت.

امور اجتماعی:

مارها آن قدر سرگرم کننده و آداب دان هستند که با هر کسی بتوانند دوست شوند. از این گذشته آنها به خاطر زیبایی و سلیقه شان معروفند. صحبت های آنها غالبا هوشمندانه و سرشار از نکات جالب است.

ولی صحبت کردن با مارف همیشه کار ساده ای نیست. مار موجود فیلسوف منش و متفکری است و موجوداتی چون خوک، سگ و گاو که بیشتر اهل کار و عمل هستند، از این پیچیدگی خوششان نمی اید. از این گذشته مار آرام و مصمم، همیشه خیلی سریع با مردم دوست نمی شود. هوش ذاتی اش به او می گوید که کجا نباید خیلی پیش برود.

مار و اژدها: اژدهای پرجوش و خروش در کنار مار تا حدی آرام می گیرد و از برخوردهای فلسفی او بهره می برد.

مار و گربه: گربه در علائق هنری مار شریک می شود.

مار و خروس: خروس از عقل و عاطفه مشتاقانه او بهره می برد.

مار و اسب: خشم اسب، مار خددار را از کوره در نمی برد.

مار و ببر: ببر و مار بعید است عاشق هم بشوند، ولی دوستان کوتاه مدت خوبی برای هم می توانند باشند. علاقه آنها به سرنوشت دیگران ممکن است آنها را مدتی کنار هم نگه دارد. هم ببرها و هم مارها، حتی اگر با هم توافق نداشته باشند، گاهی می توانند با هم گپ دوستانه ای بزنند.

مار و موش: مارها و موشها نقطه نظرات مشترک فراوانی با هم دارند و می توانند دوستان خوبی برزای یکدیگر باشند.

مار و بز: مار و بز نیز می توانند دوستان خوبی برای یکدیگر باشند و در مشکلات به یکدیگر کمک کنند.

مار و میمون: مار و میمون احتمالا با یکدیگر دوستی خوبی برقرار نخواهند کرد، زیرا مارها برای سر زندگی و روحیه جوان میمون تفسیر درستی ندارند و گاهی اوقات به محبوبیت او حسادت می کنند.

امور خانوادگی:

مار زیرک و باهوش، مادر و پدر خوبی از کار در می آید. عقل او کمکش می کند که در کنار آمدن با کودکانی که مشکل دارند و یا ترسیده اند، موفق شود.

مار و خوک: کودکان متولد سال خوک ممکن است تحت تأثیر حالت مالکیت یک پدر یا مادر مار قربانی شود. خوک هیچ وقت دلش نمی خواهد تحت فشار قرار بگیرد، حتی اگر او را از صحنه حذف کنند، آنها دائما خود را مجبور به پاسخگویی می بینند و همین موضوع کلافه شان می کند.

مار و بز (وگربه): کودکان متولد سال بز یا گربه، از این که با یک پدر یا مادر متولد سال مار زندگی کنند، احساس رضایت خواهند کرد. به شرط آن که محیط آرام و راحت باشد، هم بزها و هم گربه ها از این که با مار باشکوه همخانه هستند، کیف می کنند.

مار و میمون: کودکان متولد سال میمون هم در کنار مارها روزگار با خوشی را سپری می کنند. میمون قدرت سازگاری بالایی دارد و همیشه به فکر آسایش خودش است.

مار و موش: یک موش خوش ذات هم در کنار پدر یا مادر متولد سال مار که می توانند او را درست راهنمایی کنند، شاد خواهد بود.

مار و ببر (و گاو): بچه های متولد سال ببر یا گاو با مادر یا پدر متولد سال مار مکافات خواهند داشت. توصیه می شود مارها با این بچه ها صبر و درک بیشتری از خود نشان دهند.

[ چهارشنبه ۱۵ خرداد۱۳۸۷ ] [ ] [ نازیلا و سوشیا ] [ ]